Aktualności

Mobilni dojarze - NOWOŚĆ!

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu naszą najnowszą usługę, dedykowaną Hodowcom Bydła Mlecznego.

Mobilni Dojarze to odpowiedź na rosnące zainteresowanie kwestią usług w gospodarstwach mlecznych.

Każdy Hodowca jest ograniczony czasem który poświęca na swoje codzienne obowiązki i nie od dziś wiadomo,że życie Gospodarza "kręci się" głównie wokół Hodowli.

Chcąc zasopokoić potrzebę wynajęcia profesjonalnej ekipy, będącej w stanie wykonać usługę udoju bądź innych, niezbędnych prac gospodarskich wprowadziliśmy taką właśnie usługę do swojej oferty.

bus na www

Jeśli potrzebujesz wolnego czasu aby wyjechać na zasłużone wakacje, masz wesele lub inną imprezę okolicznościową lub chcesz po prostu odpocząć, to ta Usługa jest dla Ciebie!

Nasza kadra, to wykwalifikowani pracownicy z kilkunastoletnim stażem w pracach gospodarskich, którym bez obawy możesz powierzyć opiekę nad swoim stadem.

Żeby sprostać wysokim wymaganiom Hodowców oraz przepisów BHP, wprowadziliśmy specjalną procedurę postępowania, która zaczyna się spisaniem protokołu udojowego, w którym zbierane są wszystkie potrzebne informacje dotyczące usługi, a które pozwolą naszym pracownikom na swobodną i bezpieczną pracę w Twoim Gospodarstwie.

Damian na stronę

Oprócz usługi udoju, można zamówić podstawowe prace gospodarskie takie jak przygotowanie i dawkowanie paszy oraz w razie konieczności, usługę weterynaryjną.

Dbając o najwyższy standard Usługi, pobieramy próbki mleka ze zbiornika głównego przed i po zakończonym udoju, które przechowujemy przez 24 godziny.

Potrzebujesz więcej informacji na temat Mobilnych Dojarzy, zadzwoń pod numer 662 233 708.

 

Zapraszamy do skorzystania z Usługi i obejrzenia relacji video z pierwszego wyjazdu do Klienta:

KLIKNIJ W LINK OBOK: https://youtu.be/jBh1BERkgLs

NEWSLETTER

 

Zapisz do się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco ze wszystkimi 

nowościami i promocjami!

Skontaktuj się z nami

 

Kisielnica 93

18-421 Piątnica Poduchowna

tel: +48 660 204 542

email: sekretariat@meritgen.pl

 

NIP 113 287 97 22

REGON 147416703

facebook_page_plugin