O nas

Czym się zajmujemy?

O NAS
Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firmą zajmujących się importem i dystrybucją nasienia buhajów genomicznych. Nasi dostawcy to firmy o ugruntowanej pozycji na światowym rynku. Dzięki  współpracy z nimi oferujemy polskim hodowcom genetykę najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży nasienia buhajów posiadających genomową ocenę wartości hodowlanej. Byki z naszej oferty są starannie wybrane spośród najlepszych rodzin krów, co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zróżnicowane potrzeby hodowców.  
Naszym celem jest dostarczanie szerokiej gamy nasienia o wysokiej wiarygodności, cechach produkcyjnych, zdrowotnych i pokrojowych . Najważniejsze jest dla nas zaufanie i zadowolenie klientów, ponieważ pragniemy wspierać hodowców w realizacji ich planów hodowlanych. MeritGen to genetyka, dzięki której zwiększysz swój zysk. Sprawdź i przekonaj się sam!

Zapraszamy do współpracy!

WSPÓŁPRACA
Jesteś zainteresowany/a pracą w młodym, dynamicznym zespole? Szukasz wyzwań, a jednocześnie chciałbyś zapewnić sobie poczucie zaowodowego bezpieczeństwa? Wyślij swoje CV i list motywacyjny na kariera@meritgen.pl już dziś.

Nasi Partnerzy

Kliknij w logo aby przejść do strony Producenta

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5

NEWSLETTER

 

Zapisz do się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco ze wszystkimi 

nowościami i promocjami!

Skontaktuj się z nami

 

Kisielnica 93

18-421 Piątnica Poduchowna

tel: +48 660 204 542

email: sekretariat@meritgen.pl

 

NIP 113 287 97 22

REGON 147416703

facebook_page_plugin